XX

TITULKY

Žáner: Horror
Dĺžka: 80 min
Rok: 2017
Krajina: USA, Kanada
IMDb: 4,7
ČSFD: 39%

 

 

 

 

Hororová antológia, v ktorej je každý segment režírovaný ženou. V hlavnej úlohe každej epizódy sa objavuje taktiež žena. Jednotlivé príbehy:
1. The Box – matka cestuje s deťmi metrom. Počas cesty stretnú zvláštneho pána s balíkom. Zvedavý chlapec chce vidieť, čo je vo vnútri a jediný kontakt s vecou, ktorá sa v balíku skrýva, zmení život jeho i celej jeho rodiny.
2. The Birthday Party – počas prípravy narodeninovej oslavy pre svoju dcéru nájde vyťažená matka svojho manžela nehybného v jeho kancelárii. Príprava oslavy najkrajšieho sviatku dcéry sa mení na pokus o rýchle skrytie tela manžela.
3. Don’t Fall – partia kamarátov sa vyberie kempovať do opustenej lokality. Miestna príroda skrýva mnoho nepríjemných návnad, ale scenéria stojí za to. To však ešte netušia, že ich namiesto pokojného výletu čaká boj o život.
4. Her Only Living Son – matka sa musí znenazdajky vyrovnávať so zvýšenou agresivitou svojho syna, ktorého od narodenia vychovávala sama. Deň osemnástych narodenín je dňom, kedy chlapec konečne zistí, kto je jeho otcom a prečo musel celý život stráviť len s matkou.

Kategórie